Servis plastových oken-logo
opravy plastových oken logo Oprava a seřízení plastových oken a dveříDoplňky pro plastová okna a dveřeZimní zahrady, zateplené skleníkyGalerie realizovaných zimních zahradServis oken kontakty
servis plastových oken telefon: 605 408848

Lehké zimní zahrady

Uvažujete o zimní zahradě pro příjemné posezení či funkčním skleníku proservis oken a dveří Lehká zimní zahrada kombinace vaše rostliny, nebo chcete zastřešit průchod. Nabízíme realizaci lehké zimní zahrady, zatepleného skleníků nebo zastřešení dle Vašeho přání a požadavku.  Při nezávazné konzultaci a zaměření projektu Vám rádi pomůžeme s členěním svislých ploch, výběrem barvy či celkovou koncepcí Vaší budoucí zimní zahrady. 

Zaměření a cenová nabídka - ZDARMA

Technické parametry lehké zimní zahrady

Svislé nosné stěny jsou tvořeny plastovými rámyLehká zimní zahrada - řez profilem svislé stěny s ocelovými výztuhami z pozinkovaných profilů. Stěny je možné různě členit sloupky/příčkami a zvolit pevné zasklení nebo otvírací a výklopná křídla.

 Jako střešní krytina jsou použity komůrkové desky Makrolon® dodávané v několika různých provedeních a tloušťkách. Makrolon® je vynikající materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Lehká zimní zahrada - střecha z exteriéruDesky jsou opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou proti UV záření, která zajišťuje mimořádnou odolnost vůči stárnutí vlivem klimatických podmínek, zabezpečuje dlouhou životnost, zajišťuje dlouhodobé zachování optických vlastností a pomáhá zachovat vysokou tuhost a únosnost. Díky vysoké rázové houževnatosti zajišťují polykarbonátové desky vysokou bezpečnost, je vyloučen vznik střepů a minimalizuje se možnost poškození při dopravě a montáži.

Střecha je tvořena z pomocné konstrukce z plastových servis oken a dveří  Lehká zimní zahrada - střešní krokevprofilů, která je umístěna na svislých stěnách a je vyztužena pozinkovaným profilem. Je podpírána krokvemi, jejímž základem je ocelový pozinkovaný profil na který je Lehká zimní zahrada - řez střešní krokvínašroubovaná část, na které sedí polykarbonátová deska. Tato je z exteriéru přidržována přítlačnou hliníkovou lištou, která je zakryta pohledovou krycí lištou, taktéž z hliníku, lakovanou na libovolnou barvu RAL.

 

Důležitým faktorem při rozhodování o systému konstrukce Vaší nové zimní zahrady, funkčního skleníku či zastřešení je samozřejmě i celková cena realizace.Ta je u našich lehkých zimních zahrad až o 50 % nižší, oproti zimním zahradám stavěným na základě ocelo-plastové či hliníkové nosné konstrukce.

Pokud Vás naše lehké zimní zahrady zaujaly a uvažujete o realizaci, nahlédněte pro inspiraci do naší galerie a prohlédněte si některé z dosud realizovaných projektů.

servis oken a dveří   ceník servis  zimní zahrady  doplňky oken   galerie    kontakty   odkazy